Zbliż się do Yeezy Improv 350 V2 „Leaf”

Wygląda na to, że Kanye West przewraca nowy liść, gdy zbliżymy się do Yeezy Improces 350 V2 „Leaf”! Odsuwając się od normalnej estetyki z siatki i wracając do podstaw, po raz pierwszy przyglądaliśmy się tym w listopadzie ubiegłego roku, kiedy zostali nazywani „kością”!

Bez dzwonków i gwizdków do mówienia, „liść” jest tak podstawowy, jak to możliwe. Ze skarpetą Primeknit, która ma uderzające podobieństwo do „sezamu”, ciemniejsze stonowane sznurówki wiążą wszystko. Kolor uzupełniający otacza kołnierz, aby uzyskać subtelną odrobinę kontrastu, podczas gdy Stark Black Sching spływa po środku Yeezy, aby uzyskać wygląd.

Obraz za pomocą sneakertigger
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Oczywiście nie byłoby to 350 v2 bez dodania adidas poprawy podeszwy środkowej poniżej. Umieszczony w jasnozielonej jednostce jest to funkcja projektowania, która nadaje buty specjalną nazwę kolorów. Wokół pięty nie ma zakładki ciągnięcia, więc ogólny projekt jest elegancki i usprawniony.

Mówi się, że spadnie pod koniec roku, Adidas Yeezy poprawi 350 V2 „Leaf” z pewnością będzie działać z każdym rzuconym do niego dopasowaniem! Daj nam znać, co sądzisz o tej parie, a w powiązanych wiadomościach Yeezy poprawia 350 V2 „MX Rock” jest inspirowana pianką RNNR!

Obraz za pomocą sneakertigger
Wysyłka int’l

Zobacz więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *