Travis Scott X Air Jordan 6 „Cactus Jack” otrzymuje datę premiery

Możemy prawie zagwarantować, że sneakerheads, którzy nie są fanami AJ6, będą przestrzegać wydania Travis Scott x Air Jordan 6 „Cactus Jack” . Współpraca, która po raz pierwszy ujawniła się w lutym tego roku, w końcu mamy datę premiery następnego sneakera La Flame, a my jesteśmy nieograniczonymi!

Malowany na kolorze inspirowanym wojskowym, ten AJ6 ma premium zielony nubuck w swoich górach z uzupełniającymi się zamszowymi elementami. Ukryte czarne akcenty przybywają na język i piętę, jednocześnie kontrastując kolory „podczerwieni” zajmują ich miejsce na koronkowym przełączniku, zakładce pięty i brandingu.

Wzdłuż kołnierza kostki znajdziesz małą kieszeń do przechowywania twojej tajnej skrytki, a tym, co sprawia, że ​​ten buty jest tak wyjątkowym, jest podeszwa środkowa, która świeci w ciemności, gdy światła zostaną odrzucone. Choć na początku może to zabrzmieć jak chwyt, jest to zdecydowanie jeden z największych trendów w sneakerach w 2019 roku, więc jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, widząc to tutaj.

Travis Scott X Air Jordan 6 „Cactus Jack” jest wyrzucony na wydanie 14 września – za dwa miesiące za dwa miesiące. Daj nam znać, co myślisz o tej współpracy i pamiętaj, aby ją zablokować w wyłącznym dostawcy najpopularniejszych plotek w świecie tenisówek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *