Z bliska z ponownym wydaniem Tom Sachs X Nike Mars Yard 2.0

Tom Sachs X Nike Mars Yard 2.0 jest uważany przez wiele sneakerheadów za jedną z najgorętszych współpracy, jakie kiedykolwiek powstała. Pomysł współczesnego artysty z nowojorskiego, obecnie odsprzedawał za około 2500 funtów, z codziennym zwiększeniem wartości. Teraz, gdy ulepszało uzupełnienie, najlepiej przyglądamy się ponownie wydanej wersji, a także jest kilka poprawek, a także o tym, o których absolutnie warto mówić.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Sneaker Insider @WaveGod_Thelegend, ta wersja jest nazywana Tom Sachs X Nike Mars Yard 3.0, jednak nie jesteśmy do końca pewni, czy skończy się z tym pseudonimem po wydaniu. W przypadku o wiele mniej więcej tego samego projektu, język został lekko przerobiony, więc nie jest tak wyraźny, a wcięte symbole wzdłuż podeszwy środkowej zostały nieco zmienione.

Obraz przez WaveGod_Thelegend

Obraz przez WaveGod_Thelegend
Ma również zupełnie nowy kod projektowy, a także według twoich źródeł, będzie oferowany w dość ograniczonych ilościach – dokładnie 8 000 par. Choć może to wydawać się dość ograniczone, ten sneaker tego kalibru jest cudem, jest cudem, więc nie powinno to być zaskoczeniem.

Wkrótce powrócił, upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby uzyskać więcej wiadomości na temat uzupełnienia Tom Sachs X Nike Mars Yard 2.0! Pozwól nam zrozumieć, czy masz nadzieję na parę, a także to, co myślisz o współpracy Nike!

Obraz przez WaveGod_Thelegend

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *