Śnieżne białe adidas AlphaEdge 4D nadchodzi te Boże Narodzenie

Podobnie jak wiele pionierskich technologii, Futurecraft 4D Adidas nie jest dostępny masowo – przynajmniej nie podczas tej początkowej fazy. W tej chwili wiele butów, które zaprezentują następną erę biegania technologii, jest frustrująco trudno dla ropy i boleśnie drogie na platformach ponownego sprzedaży. Weźmy na przykład, Adidas AlphaEdge 4D, który został wprowadzony na rynek na początku tego roku w czarnej kolorze z charakterystyczną podeszwą „aero zieloną”. Ta sylwetka przybyła w ograniczonych ilościach, które tylko dodały do ​​szumu dla tych wydań 4D.

Na szczęście proces znany jako „cyfrowa synteza światła”, która tworzy tę podeszę środkową struktury sieci, zostanie wkrótce wdrożony na pierwszych ogólnych wydaniach. Mówi się, że tak się dzieje na początku 2019 r., Ale na razie jest jeszcze bardziej ultra-ograniczone style, które patrzą w przyszłość.

Następnym na horyzoncie jest Adidas Alpaedge 4D „White”. Uruchomione już za pośrednictwem Adidas Canada, co sugeruje, że wkrótce nastąpi globalna wersja. Podobnie jak Ltd Colourway, ta para ma tę samą zieloną podeszwę środkową. Cholera Primeknit jest razem bardziej wyluzowana, kontrastowana tylko przez jasnoszarą paski do ściany bocznej.

Adidas AlphaEdge 4D „White” (CG5526) wkrótce przyjedzie do sprzedawców detalicznych. Pozostań przyklejony do naszego kanału „dat wydania”, aby uzyskać potwierdzoną datę premiery, a także pełną listę dystrybutorów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *