Ceny i daty premiery dla kolekcji Drake X Nike „Nocta” zostaną zaprezentowane

Dosłownie dwa lata, szum do gorącej oczekiwanej kolekcji Drake X Nike „Nocta” rośnie w szalonym tempie, ponieważ była pierwsza droczył się na początku tego miesiąca. Inspiracją z nocnej natury 6 Boga procesu twórczego i scen modowych w Toronto, Londynie i Paryżu, mamy teraz oficjalną datę premiery, a także ceny, więc upewnij się, że czytasz więcej, aby dowiedzieć się więcej.

Nazwany przez szampana Papi „kolekcją kolektywu”, linia „Nocta” ma być noszona jako mundur. Najważniejszym wydarzeniem kapsułki z czterema utworami w duecie Colourways musi być kurtka Nocta Puffer, która jest dostępna w smakach „Czarnych” i „University Gold”. Wycenione na około 350 funtów za sztukę, idealnie pasują do bluzy Nocta, które wynoszą około 95 funtów. Choć może to zabrzmieć dość stromo, warto zauważyć, że jakość ma być na równi z zasięgiem strachu przed Bogiem Jerry’ego Lorenzo, więc jest warta każdego grosza.

Obraz przez Nike

Obraz przez Nike

Obraz przez Nike
Następnym przystankiem są spodnie z polaru Nocta, które są nieco tańsze w wysokości 90 funtów. Wcześniej były one niewidoczne w zwiastunach Drake’a i są mile widzianym dodatkiem do każdej garderoby Sneakerhead, a tym wszystkim są skarpetki załogi Nocta, które są dostępne w czarno -białych odmianach i cofną cię około 30 funtów za parę.

Oczekuje się, że 19 grudnia kolekcja Drake X Nike „NOCTA” jest obowiązkowa w tym sezonie, więc upewnij się, że trzymasz go w wyłącznym dostawcy, aby Twoja najlepsza szansa na glinę! Daj nam znać, jakie elementy czujesz najbardziej, a w powiązanych wiadomościach Drake’s Ovo X Nike Air Force 1 jest w pracy!

Obraz przez Nike

Obraz przez Nike

Obraz przez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *